KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824067
nr 1382 4067
Ernst Wrede
(1907-1973), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstillben. Olja på duk, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 62x73cm
Ernst Wrede, svensk bildkonstnär född 1907, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:08:46
27/2 17:23:11